Kategorie

Przed chwilą kupiono

LEGO® 60209 City Rabunek diamentów
LEGO® 41375 Friends Piracka przygoda w Heartlake 41375
LEGO® 60197 City Pociąg pasażerski
LEGO® 70677 NINJAGO - Perła Lądu
LEGO® 71369 Super Mario - Walka w zamku Bowsera (zestaw rozszerzający)
Corsair(C9800031) pamięć USB Flash Voyager GT 16GB USB 2.0

LEGO® 70677 NINJAGO - Perła Lądu

Producent: LEGO®
Dostępność:
Towar jest dostępny. Wysyłamy w 24 h ( dotyczy dni roboczych )
szt.
431,99 zł

Zobacz film poglądowy (stanowi on wyłącznie ogólnodostępny materiał informacyjny pobrany za pośrednictwem serwisu YouTube)

Szmydt Wojciech SOLIDNA FIRMA
Wojciech Szmydt SOLIDNA FIRMA

 

Nowe oryginalne klocki LEGO® 70687 NINJAGO - Perła Lądu. Wysyłamy w oryginalnym opakowaniu producenta.

Gwarancja dla konsumenta 24 m-ce.

Opis szczegółowy produktu:

Dołącz do figurek ninja NINJAGO® Wu, Kaia, Jaya, Nyi i Cole’a FS na pokładzie ich imponującego, opancerzonego centrum dowodzenia na kołach — Perły Lądu! Pokieruj wozem ninja po piaskach Pustyni Zagłady i zobacz, jak obracają się szurikeny. Stań do walki z Aspheerą i płomiennymi żmijami, strzelając z armaty oraz sprężynowego działka. Odczep lotnię i użyj znajdujących się na niej miotaczy klocków. Na koniec chwyć broń i wyjedź z Perły Lądu na quadzie. Musisz pokonać Aspheerę i odebrać jej potężny zwój Zakazanego Spinjitzu!

 

• W zestawie dziewięć minifigurek LEGO® NINJAGO® (nowości na czerwiec 2019 r.): ninja Wu, Kaia, Jaya, Nyi i Cole’a FS (Zakazane Spinjitzu), a także Aspheera, Char, płomienny niszczyciel i płomienny pogromca. 
• Wóz ninja Perła Lądu ma koła ze złotymi felgami i funkcją kierowania, dwa złote ostrza w kształcie szurikenów, odczepianą lotnię, obracającą się i strzelającą armatę, wysuwane sprężynowe działko oraz dwa żagle z materiału z nadrukiem (jeden z nich jest na odczepianej lotni). W szczegółowym wnętrzu znajduje się kokpit dla dwóch minifigurek, dojo z dwoma stojakami na broń, zbudowany z klocków automat do gry, czajniczek oraz otwierany tylny schowek na małego quada. 
• Odczepiana lotnia ma otwierany kokpit dla dwóch minifigurek, dwa miotacze klocków oraz rozkładane dopalacze. 
• Quad ma siedzenie dla minifigurki. 
• Za pomocą przełącznika z tyłu wozu można obracać koła i kierować Perłą Lądu. 
• Podczas jazdy ostrza w kształcie szurikenów obracają się automatycznie. 
• Broń w zestawie: srebrna katana i złota katana Kaia, srebrne nunczako i złote nunczako Jaya, srebrna katana i złota włócznia Nyi, kij bo Wu, wężowe berło Chara, szabla płomiennego niszczyciela oraz miecz płomiennego pogromcy. 
• Akcesoria w zestawie: uchwyty na katany Kaia, Jaya i Nyi, kaptur „silniejszego” Cole'a FS i jego spinner tornado (nowość na czerwiec 2019 r.), peleryna Wu (nowość na czerwiec 2019 r.), zwój Zakazanego Spinjitzu Aspheery, wężowe zbroje i tarcze Aspheery i płomiennego niszczyciela oraz tarcza płomiennego pogromcy. 
• Wóz ninja dla dzieci, które chcą odegrać emocjonujące sceny akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO®. 
• Pojazd ninja Perła Lądu ma ok. 22 cm wysokości, 50 cm długości i 18 cm szerokości. 
• Odczepiana lotnia ma ok. 13 cm wysokości, 31 cm długości i 30 cm szerokości.

 

Parametry

Ilość elementów 1178
Przedział wiekowy Od 9 do 12 lat
Wiek dziecka 8-10, 11-12
Płeć Chłopiec
Wymiary opakowania 38 x 58 x 9 cm
Waga (kg) 2

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Dział Handlowy sklepu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl